برگزاری جشن انقلاب برای خانواده های زندانیان


انجمن حمایت زندانیانت تبریز به مناسبت چهل وچهارمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران جشن بزرگی  برای خانواده مددجویان  برگزار نمود.

جشن بزرگ انقلاب ویژه خانواده مددجویان در سالن استاندارد تبریز  با حضور مسئولین و خانواده زندانیان برگزار شد. که در ابتدای برنامه پس تلاوتی چند از آیات قران مجید و سرود جمهوری اسلامی ایران  نصرتی مدیر عامل انجمن حمایت زندانیان تبریز ضمن خیر مقدم به مدعوین گزارشی از فعالیت 10 ماهه انجمن ارائه نمودند و در ادامه مراسم ،  دکتر علیلو دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان آذربایجان شرقی و رئیس هیات مدیره انجمن حمایت زندانیان تبریز  ضمن تبریک فرا رسیدن ایام ا... مبارک دهه فجر  با بیان اینکه  اساساً ماهیت انجمن گره گشایی از مشکلات خانواده های زندانیان و بهره‌گیری از ظرفیت خیرین است اظهار داشت  : افزایش سطح کمک های معیشتی ، درمانی ،  تحصیلی به خانواده‌های زندانیان ، آموزش مهارت های اجتماعی برای آنها و همچنین اشتغال خانواده زندانیان از طریق اعطای تسهیلات و بهره‌گیری از  خیرین نیکوکار و کمک کارآفرینان بوده و رسالت انجمن ، کمک به حل مشکلات خانواده زندانیان است به طوریکه در حمایت از خانواده ها باید از ارائه کمک‌های مادی فراتر رفت و توانمندسازی و حفظ آبروی خانواده زندانیان را  جدی گرفت.  

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در پایان سخنان  خود نقش فعالیت های فرهنگی زندان  از جمله ارتقاء سطح آگاهی و دانش علمی زندانیان ،  ارتقاء سطح ارزشهای دینی و اخلاقی زندانیان و تغییرنگرش زندانیان نسبت به جرم در اصلاح و تربیت و بازگشت زندانی به زندگی  ، حمایت از خانواده ها و برگزاری کلاسهای مرتبط با اصول فرزند پروری  را مهمترین هدف و برنامه های انجمن بر شمرد .

در ادامه مراسم  از یک نفر بانوان کارآفرین مددجویان و شش نفر از برندگان مسابقه نقاشی و دلنوشته با اهداء جوایز سفر به مشهد مقدس به رتبه های اول و کارت هدیه به رتبه های دوم و سوم  که در راستای دستاوردهای انقلاب اسلامی که برای فرزندان مددجویان برگزار شد ه بود تجلیل بعمل آمد 

 و به کلیه مدعوین نیز طی جدولی مبالغ مندرج شده به حساب آنان واریز و در پایان مراسم نیز  توسط گروه هنری ، برنامه های شاد برای خانواده های مددجویان اجرا گردید .

 

شماره حساب
کمک به خانواده های زندانیان


شماره کارت بانک مهر ایران :          3645 0474 7370 6063
شماره کارت بانک ملی :                4634 9904 9975 6037
شماره حساب بانک ملی :                      0105924719000
 

 

تماس با ما
آدرس : تبریز ـ جاده ائل گلی ـ فلکه خیام ـ 35 متری سینا ـ اول کوی مخابرات پلاک  22  ـ  انجمن حمایت از زندانیان
تلفن دفتر : 338 26 253 
تلفنخانه : 338 26 324   
مددکاری :338 26 238  
فکس :338 26 361